Ortodoncja

Serdecznie zapraszamy do naszych specjalistów.
Marzena Pikus-Fijałkowska, absolwentka Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pracownik w Poradni Ortodoncji na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Marzena Pikus specjalizuje się w leczeniu bezekstrakcyjnym. Stale pogłębia swoja wiedzę i umiejętności na międzynarodowych kongresach.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).

Paweł Fijałkowski, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W latach 2014-2016 Wykładowca akademicki. Staże z zakresu ortodoncji odbywał pod okiem wybitnych specjalistów, m.in. w Zakładzie Ortodoncji w Turynie (Włochy) oraz w poradni leczenia wad rozwojowych twarzoczaszki w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Autor publikacji z zakresu ortodoncji, a także uczestnik licznych kursów o tej tematyce odbywających się w kraju i na świecie. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Dużą wagę przywiązuje do kompleksowego leczenia pacjenta. Zwraca szczególną uwagę na stabilność leczenia, estetykę i harmonię twarzy. Zajmuje się leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych, aparatami ruchomymi i stałymi. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS).

Ortodoncja cennik MartMedica

Drodzy Pacjenci!
Poniżej zamieszczam odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania. Mam nadzieję, że rozwieją one wszystkie wasze wątpliwości, wyjaśnią czym jest ortodoncja i pokrótce opiszą przebieg leczenia. Bardzo proszę pamiętajcie, że każdy z nas jest inny, to co jest dobre w przypadku leczenia jednej osoby niekoniecznie musi być właściwe dla innego pacjenta, proces leczenia u jednych trwa 1,5 roku a u innych może trwać 2,5. Po zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem, lekarz ustala indywidualny, najlepszy dla pacjenta plan leczenia dlatego moje odpowiedzi nie mogą być traktowane jako gotowe wskazania do leczenia.
W przypadku jakichkolwiek niejasności zapraszam do gabinetu postaram się wszystko wyjaśnić.

Poradnik ortodontyczny