Ortodoncja

Serdecznie zapraszamy do naszego specjalisty Marzeny Pikus-Fijałkowskiej , absolwentki Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pracownika w Poradni Ortodoncji na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie
Marzena Pikus specjalizuje się w leczeniu bezekstrakcyjnym. Stale pogłębia swoja wiedzę i umiejętności na międzynarodowych kongresach.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS), American Association of Orthodontists (AAO), World Federation of Orthodontists (WFO).

Pierwsze konsultacje już 30 marca od godz. 16:00.

Ortodoncja cennik MartMedica

Drodzy Pacjenci!
Poniżej zamieszczam odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania. Mam nadzieję, że rozwieją one wszystkie wasze wątpliwości, wyjaśnią czym jest ortodoncja i pokrótce opiszą przebieg leczenia. Bardzo proszę pamiętajcie, że każdy z nas jest inny, to co jest dobre w przypadku leczenia jednej osoby niekoniecznie musi być właściwe dla innego pacjenta, proces leczenia u jednych trwa 1,5 roku a u innych może trwać 2,5. Po zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem, lekarz ustala indywidualny, najlepszy dla pacjenta plan leczenia dlatego moje odpowiedzi nie mogą być traktowane jako gotowe wskazania do leczenia.
W przypadku jakichkolwiek niejasności zapraszam do gabinetu postaram się wszystko wyjaśnić.

Poradnik ortodentyczny